Vznikajúca investičná príležitosť.

Získať slušný výnos na vkladoch v bankách je momentálne nereálne a práve preto ponúkame vynikajúcu investičnú príležitosť.

V našej ponuke máme k dispozícii dva programy charter manažmentu, z ktorých si môžete vybrať ten, ktorý Vám viac vyhovuje. Podľa vašich prianí, ponúkame investičnú možnosť do našich programov.

BUSINESS – produkt určený pre investorov ktorí zatiaľ čaru plachtenia nepodľahli . Tento program je ideálny pre tých, ktorí hľadajú zaujímavé investičné možnosti s veľkým ziskom. Môžete mať pravidelný rýchly zisk bez starostí .

I LOVE SAILING – program vyslovene šitý na mieru pre ľudí ktorí milujú plachtenie a ich sen je vlastniť yachtu o ktorú sa nemusia starať , namiesto platenia parkingu, servisu, poistenia, čistenia a zimnej údržby im loď zarába slušné peniaze.

Toto sú v krátkosti naše dva investičné programy.Pokiaľ máte záujem o podrobnejšie informácie kontaktujte nás na uvedené mobilné čísla alebo pošlite e-mail a my Vám v najkratšom možnom čase odpovieme. Ďakujeme za Váš čas a už teraz sa tešíme na ďalšiu spoluprácu.

VIDÍME SA V MARÍNE BAOTIĆ !

Contact to us